НОВОСТИ

За кошти європейських донорів школярам купили безпеку

30 августа 2017 11:30 | Новости
Учням дубенських шкіл вручать світловідбиваючі стрічки, щоб вберегти їх від нещасного випадку на погано освітлених вулицях
Для учнів дубенських шкіл закупили світловідбиваючі стрічки
Щоб діти у вечірній час, коли повертаються з уроків та тренувань, мали можливість вберегтися від небезпеки на дорозі, прикріпивши стрічку на рукав одягу. Закупили майже 900 стрічок безпеки. Така акція в місті організована завдяки грантовим коштам Британської Ради в Україні.
Автор ідеї та менеджер проекту – дубенчанин Андрій Шаламай розповів:
«Я бував за кордоном. Помітив таку тенденцію: якщо там влаштовують заходи за участю дітей, то організатори обов’язково роздають учасникам світло відбиваючі пластини. Безпека дітей – головне. Сьогодні носіння таких стрічок у вечірній час є обов’язковим на законодавчому рівні у країнах Європи та у Білорусії. За відсутність стрічки у вечірній та нічний час в цих державах штрафують. В нашій країні безпека людей, нажаль, не в пріоритеті. Про такі елементарні речі як світловідбиваюча стрічка ніхто й не задумується. У Дубні не на всіх вулицях достатнє освітлення. А частина дітей міста навчається у другу зміну, повертаються зі школи, коли на вулиці темно. Ще багато дітей відвідують позашкільні навчальні заклади, гуртки тощо. Наявність світловідбиваючої стрічки допоможе уникнути аварії, врятувати життя школяру. Я, як водій, дуже добре знаю: складно розгледіти пішоходів на слабо освітлених вулицях, або ще й коли зустрічний автомобіліст увімкнув дальнє світло фар».
 
Андрій Шаламай розповів, що дізнався про можливість отримати грантові кошти від Британської Ради в Україні на реалізацію ініціатив громадян. Проект, запропонований ним, написали фахівці управління економіки та власності Дубенської міськради та подали на розгляд донорів. На радість для Дубна комісія підтримала ідею і допомогла фінансуванням.
Щоправда під час реалізації проекту проблемою виявилося: де закупити стрічки. Як з’ясувалося в Україні їх не виготовляють, дубенське підприємство-виробник спортивного одягу «GERA» використовує світловідбиваючу тканину у пошитті. Тож допомогли з сировиною. А стрічки виготовила дубенчанка, вчитель технології швейної справи Дубенського міського навчально-виробничого комбінату Тетяна Ніколайчук.
 
Першу партію стрічок (200 шт.) волонтери роздали дітям під час урочистостей з нагоди відкриття Центру дозвілля молоді 24 серпня. Решту  вручать школярам у святковий День знань.
Джерело: 03656.com.ua
Новости RSS   Просмотров(64)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Дороги ремонтуватимуть "у нормальну теплу пору" — Муляренко
Дороги ремонтуватимуть "у нормальну теплу пору" — Муляренко 28 июля 2017

На колегії Рівненської ОДА голова облдержадміністрації Олексій Муляренко заявив, що вже розпочато ремонти доріг області за кошти митного експерименту

Просмотров (74)
У Рівному вірять в майбутнє
У Рівному вірять в майбутнє 26 апреля 2017

З 4 до 14 травня у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться ХХІI традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». Кожного дня відбуватимуться заходи, гроші виручені на яких будуть спрямовані для фінансову підтримку учасників марафону

Просмотров (84)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)