НОВОСТИ

У Рівному вірять в майбутнє

26 апреля 2017 16:02 | Новости
Впродовж 10 днів у Марафоні братимуть участь усі підрозділи та вихованці Палацу. Художні колективи та клубні підрозділи ПДМ звітуватимуть про свої здобутки та досягнення власними творчими звітами. Вартість квитків – 25гривень-дитячі, 50 гривень – дорослі. В сумі заплановано близько 40 заходів
 
Ірина Первушевська, директор рівненського ПДМ розповіла про важливість цього марафону:
 
-Я вважаю, що цей захід важливий не лише для дітей, а й для нас. Наш благодійний марафон має виховну функцію для дітей всього Палацу і його викладачів. В нас займається 5000 тисяч дітей, але коли вони кожен рік бачать для чого вони працюють, а не просто віддають свій творчий продукт знайомлячи місцеву громаду зі своїми успіхами і своїми перемогами, то вони розуміють, що адресно допомагають конкретним дітям і оце саме головне.
 
Гостей Благодійного Марафону приємно вразять витвори декоративно-прикладного мистецтва, які вони зможуть придбати на аукціонах. Усі зібрані кошти будуть направлені на підтримку визначених оргкомітетом дітей та розподілені між учасниками марафону. Ними цьогоріч стали: Поліна Канькова (Школа сучасної хореографії), Денис Фідря (Школа східних єдиноборств), Ольга Чумак (Школа образотворчого мистецтва). Матеріальну допомогу отримають Бондаренко Марія та Шпіганович Владислав(Екологічний центр ПДМ), а також діти онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні. 
 
Ольга Чумакнавчається на спеціальності ткацтво, її малюнки, скульптури, тканні вироби побували на багатьох виставках, а наукова робота з МАНу посіла третє призове місце. Декілька разів на тиждень наполеглива та відповідальна Оля долає велику відстань від дому до Палацу, адже проживає за межами міста задля праці над дипломною роботою з ткацтва. “Завдяки Благодійному Марафону я готова йти вперед і долати будь – які перешкоди ”, - впевнено говорить Оля.
 
Варто додати, що кожен учасник Марафону отримає не лише фінансову допомогу для здійснення власних творчих планів, але й духовну та моральну підтримку від усіх вихованців Палацу, гостей Марафону, благодійників та спонсорів.
Джерело: ogo.ua
Новости RSS   Просмотров(83)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
За допомогою при народженні дитини жителі Рівненщини можуть звернутися он-лайн
За допомогою при народженні дитини жителі Рівненщини можуть звернутися он-лайн 13 марта 2017

В Україні розпочала діяти нова електронна послуга у сфері соціального захисту — призначення допомоги при народжені дитини. Досі документи для призначення допомоги можна було подати лише у паперовій формі

Просмотров (97)
На Рівненщині завершується реєстрація на пробне ЗНО
На Рівненщині завершується реєстрація на пробне ЗНО 25 января 2017

До 31 січня триватиме реєстрація на пробне ЗНО. Учасниками можуть бути учні 10-11 класів, випускники минулих років, які виявили бажання ознайомитися із процедурою та випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

Просмотров (119)
Школы в нескольких районах Ровенской области закрыты на карантин
Школы в нескольких районах Ровенской области закрыты на карантин 23 декабря 2016

Эпидемия гриппа распространяется в Ровенской области. Из-за превышения эпидпорога карантин объявили еще две школы в райцентре Дубровица - № 1 и 2, сообщили в пресс-службе Ровенской ОГА.

Просмотров (145)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)