НОВОСТИ

За допомогою при народженні дитини жителі Рівненщини можуть звернутися он-лайн

13 марта 2017 12:39 | Новости

В Україні розпочала діяти нова електронна послуга у сфері соціального захисту — призначення допомоги при народжені дитини. Досі документи для призначення допомоги можна було подати лише у паперовій формі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після святкування дня народження у Рівному дев’ятеро людей потрапили до лікарні

Відтепер пропонується принципово новий рівень якості обслуговування. Батьки можуть подати такі документи у будь-який зручний час за допомогою мережі Інтернет, без необхідності особистого відвідування районного управління соціального захисту населення.

Електронна послуга вже доступна на офіційному сайті Мінсоцполітики у рубриці Е-сервіси, за адресою e-services.msp.gov.ua, а також згодом буде доступна на Єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Електронні форми з автоматичною перевіркою введених даних та інтерактивними підказками мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

За рахунок автоматизації перевірки введених даних значно пришвидшується процес розгляду документів та ухвалення рішення щодо призначення допомоги. Такі нововведення дозволять заощадити час, фінансові ресурси та зменшують ризики зловживань або шахрайства.

Таким чином зроблено ще один важливий крок на шляху до запровадження реального електронного урядування в Україні. Адже доступні та прозорі, не корупційні, швидкі та зручні електронні соціальні послуги – це те, що найбільше очікують громадяни.

Ініціатива реалізується за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що виконується Фондом Східна Європа.

Джерело: golosno.com.ua

Новости RSS   Просмотров(97)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Рівненщині завершується реєстрація на пробне ЗНО
На Рівненщині завершується реєстрація на пробне ЗНО 25 января 2017

До 31 січня триватиме реєстрація на пробне ЗНО. Учасниками можуть бути учні 10-11 класів, випускники минулих років, які виявили бажання ознайомитися із процедурою та випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

Просмотров (119)
Школы в нескольких районах Ровенской области закрыты на карантин
Школы в нескольких районах Ровенской области закрыты на карантин 23 декабря 2016

Эпидемия гриппа распространяется в Ровенской области. Из-за превышения эпидпорога карантин объявили еще две школы в райцентре Дубровица - № 1 и 2, сообщили в пресс-службе Ровенской ОГА.

Просмотров (145)
Головна ялинка Рівного буде висотою у 25 метрів
Головна ялинка Рівного буде висотою у 25 метрів 30 ноября 2016

Комунальники обрали новорічну ялинку, яка прикрашатиме центр Рівного. Цьогорічне дерево буде 25 метрів заввишки - на 1 метр вище, ніж торішня, повідомили у інформаційному відділі Рівненському міськвиконкомі.

Просмотров (156)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)