НОВОСТИ

На Рівненщині завершується реєстрація на пробне ЗНО

25 января 2017 12:59 | Новости

До 31 січня триватиме реєстрація на пробне ЗНО. Учасниками можуть бути учні 10-11 класів, випускники минулих років, які виявили бажання ознайомитися із процедурою та випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.

Пункти пробного ЗНО 1 квітня 2017 року будуть розміщенні у Рівному, Дубному, Вараші, Острозі, Березному, Володимирці, Гощі, Дубровиці, Зарічному, Здолбунові, Корці, Млинові, Радивилові, Рокитному, Сарнах; 8 квітня у Рівному, Дубні, Вараші, Березному, Дубровиці, Сарнах. Ціна одного пробного ЗНО становить 129 грн. Безкоштовно можуть скористатися тестуванням лише діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Як зазначив начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський, що найбільше учні хочуть потренуватися у пробному тестуванні із української мови та літератури, друге місце «посідає» математика, за нею — історія України.

За словами освітян, цьогоріч тестування має низку нововведень. Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я України затверджено перелік хвороб, при яких можливе звільнення від ЗНО, або створення додаткових умов при проходженні.

Усім решта потрібно реєструватися у своїх навчальних закладах із 6 лютого по 17 березня 2017 року, або у спеціально створених пунктах.

Джерело: golosno.com.ua

Новости RSS   Просмотров(119)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Ремонт офтальмологічного відділення центральної міської лікарні Рівного – завершено
Ремонт офтальмологічного відділення центральної міської лікарні Рівного – завершено 27 октября 2016

У центральній міській лікарні Рівного завершився ремонт офтальмологічного відділення, разом з відновленням приміщень у міській лікарні подбали і про оновлення відповідного обладнання необхідного для лікування пацієнтів із захворюваннями органів зору. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Просмотров (172)
На дороги Рівненщини просять повернути габаритно-ваговий контроль
На дороги Рівненщини просять повернути габаритно-ваговий контроль 23 июня 2016

З такою ініціативою виступає депутат обласної ради Анатолій Алексейчук. Його депутатський запит на минулій сесії підтримали колеги-депутати

Просмотров (264)
У Рівне прибудуть експерти з місцевого розвитку
У Рівне прибудуть експерти з місцевого розвитку 26 мая 2016

26 травня експерти із Львівщини та Рівненщини презентують кращі досягнення Проекту ЄС та Програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Про це інформує прес-служба РОДА.

Просмотров (280)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)