НОВОСТИ

Ремонт офтальмологічного відділення центральної міської лікарні Рівного – завершено

27 октября 2016 13:06 | Новости

У центральній міській лікарні Рівного завершився ремонт офтальмологічного відділення, разом з відновленням приміщень у міській лікарні подбали і про оновлення відповідного обладнання необхідного для лікування пацієнтів із захворюваннями органів зору. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, міська влада цього року не пошкодувала коштів на головний медичний заклад міста, зокрема крім ремонту офтальмологічного відділення, у міській лікарні провели комплекс заходів з утеплення, а також заасфальтували територію прилеглу до корпусів лікарні. Володимир Хомко зазначив, потреби центральної міської лікарні і у майбутньому будуть пріоритетом муніципальної влади. На черзі ремонт гастроентерологічного відділення.

Джерело: vse.rv.ua

Новости RSS   Просмотров(171)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На дороги Рівненщини просять повернути габаритно-ваговий контроль
На дороги Рівненщини просять повернути габаритно-ваговий контроль 23 июня 2016

З такою ініціативою виступає депутат обласної ради Анатолій Алексейчук. Його депутатський запит на минулій сесії підтримали колеги-депутати

Просмотров (264)
У Рівне прибудуть експерти з місцевого розвитку
У Рівне прибудуть експерти з місцевого розвитку 26 мая 2016

26 травня експерти із Львівщини та Рівненщини презентують кращі досягнення Проекту ЄС та Програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Про це інформує прес-служба РОДА.

Просмотров (279)
У Рівному влаштовують пробіг Rivne Euro Run 2016
У Рівному влаштовують пробіг Rivne Euro Run 2016 27 апреля 2016

21 травня у Рівному відбудеться перший пробіг нового формату, присвячений Дню Європи - Rivne Euro Run 2016. Траса бігу – це коло, протяжністю 1,05 км, яке пролягає парком поблизу Лебединого озера у центрі міста.

Просмотров (280)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)