НОВОСТИ

На Рівненській АЕС в роботі перебувають три енергоблоки з чотирьох Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/08/30/na_rivnenskiy_aes_v_roboti_perebu

30 августа 2016 13:46 | Новости

Станом на 8 годину 30 серпня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1770 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Про це власкору IA ZIK повідомила керівник прес-центру РАЕС Вікторія Леонова.

На енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) триває 13 доба середнього планово-попереджувального ремонту. У режим «чергування» після ремонту переведено обладнання третього каналу системи безпеки, в ремонт виведено обладнання першого каналу системи безпеки. Виконано демонтаж верхнього блоку реактора, проводиться налагоджування перевантажувальної машини. На парогенераторах виконується контроль металу теплообмінних трубок, а також контроль металу корпусу парогенератора ПГ-2. Усі роботи проводяться згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 42,3 млн кВт год. електроенергії, з початку місяця –1 млрд 305,3 млн кВт год. електроенергії та з початку року – 11 млрд 764,6 млн  кВт год. електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Джерело: zik.ua

Новости RSS   Просмотров(227)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Літаки з Рівного літатимуть в Єгипет
Літаки з Рівного літатимуть в Єгипет 28 июля 2016

З Рівненського аеропорту літаки відправлятимуться не лише в Анталію, а й Хургаду

Просмотров (231)
На дороги Рівненщини просять повернути габаритно-ваговий контроль
На дороги Рівненщини просять повернути габаритно-ваговий контроль 23 июня 2016

З такою ініціативою виступає депутат обласної ради Анатолій Алексейчук. Його депутатський запит на минулій сесії підтримали колеги-депутати

Просмотров (264)
У Рівне прибудуть експерти з місцевого розвитку
У Рівне прибудуть експерти з місцевого розвитку 26 мая 2016

26 травня експерти із Львівщини та Рівненщини презентують кращі досягнення Проекту ЄС та Програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Про це інформує прес-служба РОДА.

Просмотров (280)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)