НОВОСТИ

В Острозькій академії відбувся перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс декламування духовної поезії

23 декабря 2015 13:16 | Новости

Уперше в студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Остозького проводився фестиваль-конкурс декламування духовної поезії. Він відбувався в двох номінаціях: «Декламування авторської духовної поезії» та «Декламування духовної поезії інших авторів».

Тридцять один учасник взяв участь у цьому дійстві, щоб показати свої вміння декламування віршів, продемонструвати авторську поезію та прославити у своїх віршах Бога, Божих угодників у тому числі Святого Миколая, в честь якого проводився фестиваль-конкурс. Журі визначило трьох переможців із кожної номінації, а усі інші отримали дипломи учасників. Окрім грамот, дітям подарували книги та солодощі від Святого Миколая.

За словами поета, члена журі Миколи Берези, учасники досить старанно підготувалися, тому кожного з них можна вважати переможецем. Також запевнив, що записи віршів, які декламували діти, звучатимуть на радіо і їх почує вся Україна. Крім цього, свої вірші на фестивалі-конкурсі прочитав острозький поет Олесь Ундір, який теж був членом журі.

Фестиваль-конкурс планують зробити щорічним і наступного року Острозька академія знову чекає усіх охочих взяти участь у декламуванні віршів на духовну тематику.

«Духовна поезія сприяє моральному та духовному розвитку наших дітей, становленню їх як віруючих християн, що надзвичайно важливо в наш час», - сказав ініціатор фестивалю-конкурсу, настоятель храму преподобного Федора Острозького Василь Жуковський.

Джерело: ogo.ua

Новости RSS   Просмотров(333)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
30 июня в Киве выступят Элтон Джон и Qeen
30 июня в Киве выступят Элтон Джон и Qeen 7 июня 2012

Грандиозный благотворительный концерт!

Просмотров (16677)
Миру показали содержимое женских сумочек
Миру показали содержимое женских сумочек 4 мая 2012

В Лондоне проходит необычная выставка - на обозрение посетителей выставлено содержимое женских сумочек

Просмотров (1656)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)