НОВОСТИ

На Рівненщині ліквідовують «зарплатні» борги

6 декабря 2010 15:58 | Новости

 Про це 6 грудня повідомили у прес-службі Рівненської обласної державної адміністрації. Борги економічно активних підприємств у порівнянні з початком року зменшилися на 6,2 мільйона гривень. Заборгованість із виплати заробітної плати суб`єктами господарювання, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, зменшилася на 2 мільйони 43,4 тисячі гривень.

На 1 грудня цього року загальна сума боргу в області становить 8,7 мільйона гривень. З початку року «зарплатні» борги погасили 27 підприємств області.

Новости RSS   Просмотров(1586)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Місцеві бюджети перевиконуються майже в усіх районах області
Місцеві бюджети перевиконуються майже в усіх районах області 6 декабря 2010

Про це звітують в обласній державній адміністрації. І це результат плідної співпраці місцевої влади та податківців - впевнені чиновники. Які спільно знаходять додаткові фінансові резерви.

Просмотров (1420)
Інвалідам не потрібні співчуття, вони потребують розуміння
Інвалідам не потрібні співчуття, вони потребують розуміння 6 декабря 2010

Вже 18 років ООН відзначає День інваліда. Цьогоріч людей з особливими потребами зібралися вшанувати увагою у Комунальному закладі Обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” представники влади, колективи художньої самодіяльності та самі винуватці зустрічі — інваліди Рівненщини.

Просмотров (2208)
Морозу та снігу радіють аграрії
Морозу та снігу радіють аграрії 6 декабря 2010

Сільгоспвиробники зернових сподіваються, що сніжна перина вкриватиме поля протягом усієї зими. Бо саме завдяки цьому наступного року вони зберуть хороший урожай. А от чи злякає сніг та нинішня погода ціну на хліб?

Просмотров (2093)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)