НОВОСТИ

Інвалідам не потрібні співчуття, вони потребують розуміння

6 декабря 2010 15:52 | Новости

 На гостей чекав солодкий стіл, організований міським управлінням соціального захисту населення, за яким люди із особливими потребами насолоджувались концертом та запальними латино-американськими танцями на візках.

— Сьогодні тут їх 140 чоловік, а загалом по області людей з обмеженими фізичними можливостями 69 тисяч, — розповів начальник КЗ Обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” заслужений працівник фізичної культури Віктор Кучер.

Він запевнив, що є такі інваліди, які із багатоповерхівок вибираються лише раз на рік у такий день:
— Якби мав фінансову можливість, то потужніше фінансував би медицину, через неналежний стан якої інвалідів стає більше.

Віктор Кучер розповів про те, що це не свято, а привід згадати про інвалідів, кількість яких зростає. Цей день має привернути увагу до людей з особливими потребами, адже й досі продовжують приймати в експлуатацію будинки без пандусів та ліфти, у які не може проїхати інвалідний візок.

— Коли сталося так, що мої фізичні можливості стали обмеженими, я втілила свою заповітну мрію — танцюю бальні танці на візку, — поділилась після виступу Наталя Колесова. — Мене вчасно підтримав чоловік. Хай усюди й пишуть, що проїзд у громадському транспорті безкоштовний, та умов ним користуватись не створено. Зараз відвідую багато громадських заходів, а чоловік мене возить. Тому звертаюсь не до інвалідів, а до їх близьких людей, котрі можуть змінити життя людини з обмеженими можливостями, вивести її з депресії, підтримати і допомогти повірити у власні сили.

Новости RSS   Просмотров(2208)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Служба зайнятості Рівненщини готує робітників для фермерських господарств
Служба зайнятості Рівненщини готує робітників для фермерських господарств 24 ноября 2010

Програму підготовки робітників для фермерських господарств реалізовано в Олександрійському відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Просмотров (1363)
На Рівненщині планують здати в експлуатацію більше сотні соціальних квартир
На Рівненщині планують здати в експлуатацію більше сотні соціальних квартир 24 ноября 2010

В Рівному вже відібрано 27 претендентів, які готові стати учасниками регіональної програми придбання доступного житла, зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. Вони інвестуватимуть 70 відсотків вартості квартир у добудову висотки, що на вулиці Степана Дем’янчука в Рівному, ще 30 відсотків – профінансують із держбюджету.

Просмотров (1786)
У Рівному відкрили консультаційний центр для інвалідів
У Рівному відкрили консультаційний центр для інвалідів 6 октября 2010

Інваліди Рівненщини відтепер зможуть отримати консультації з питань пошуку роботи і реалізації своїх можливостей у житті. Новий консультаційний центр відкрився у Рівному, на вул. Словацького, 3а.

Просмотров (1870)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)