НОВОСТИ

Морозу та снігу радіють аграрії

6 декабря 2010 15:41 | Новости

 Мороз, сніг під ногами й на полях. За три зимові дні випала третині місячної норми опадів, - зазначає синоптик.

Аграрії радіють: про таку погоду вони навіть не мріяли. Нинішній сніг на полі сприятиме кращій врожайності озимини, - пояснює голова асоціації фермерів. Про те, що він там і залишиться до кінця зими, сільгоспвиробники мріють далі.

Батон молочний - гривня п'ятдесят. За такою ціною його продавали у 2007-му. Відтоді вартість соціальних сортів хліба зросла майже удвічі. Останнє подорожчання хліба було два місяці тому. Головний економіст області зауважує: хліб подорожчав, бо підприємства, які його випікають, держфонд недостатньо забезпечив борошном. Цю проблему уже вирішили, область отримала 92 відсотки пшеничного борошна та 42 відсотки житнього борошна до всієї потреби хлібопекарських підприємств.

Купувати борошно із держфонду хлібопекарським підприємствам на 15 відсотків дешевше ніж на ринку, зауважує Ігор Тимошенко. У свою чергу сільгоспвиробники сподіваються, що після жнив держрезерв закуповуватиме зерно за достойною ціною. Якщо погода до кінця зими протримається такою ж, то зерна аграрії зберуть і на власні потреби, і на експорт.

Новости RSS   Просмотров(2092)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Служба зайнятості Рівненщини готує робітників для фермерських господарств
Служба зайнятості Рівненщини готує робітників для фермерських господарств 24 ноября 2010

Програму підготовки робітників для фермерських господарств реалізовано в Олександрійському відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Просмотров (1362)
На Рівненщині планують здати в експлуатацію більше сотні соціальних квартир
На Рівненщині планують здати в експлуатацію більше сотні соціальних квартир 24 ноября 2010

В Рівному вже відібрано 27 претендентів, які готові стати учасниками регіональної програми придбання доступного житла, зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. Вони інвестуватимуть 70 відсотків вартості квартир у добудову висотки, що на вулиці Степана Дем’янчука в Рівному, ще 30 відсотків – профінансують із держбюджету.

Просмотров (1785)
Хмельницкий и Ровно требуют отставки Бродского
Хмельницкий и Ровно требуют отставки Бродского 24 ноября 2010

Злостный неплательщик налогов и раздражитель украинских предпринимателей Михаил Бродский от этой новости может вздохнуть с облегчением.

Просмотров (1061)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)