НОВОСТИ

На Рівненщині планують здати в експлуатацію більше сотні соціальних квартир

24 ноября 2010 16:15 | Новости

 Як повідомили в прес-службі Рівненської ОДА, за словами Володимира Новака, за рахунок коштів держказни завершуватимуть будівництво й ще однієї багатоповерхівки з високим ступенем готовності, щоправда не в обласному центрі, а в Костополі. Там на вулиці Проектовій,2 з дольовою участю держави планують здати в експлуатацію більше сотні соціальних квартир. Сім’ї, які справлятимуть у них новосілля, підбиратимуть з-поміж тих, хто стоїть на квартирній черзі. Так, у Костополі поліпшення житлових умов потребують майже півтори тисячі тамтешніх родин.

Загалом в області на квартирному обліку перебуває понад 28,5 тисяч сімей та одинаків. Зменшити цю чергу на Рівненщині планують впродовж наступних семи років, адже саме на стільки розрахована регіональна програма. Нині її реалізація на першому етапі. Другий – передбачає завершення житла, яке збудоване на 50 відсотків, зауважує Володимир Новак.

Крім того, він доручив районам підбирати земельні ділянки, що невдовзі стануть будівельними майданчиками третього етапу реалізації регіональної програми будівництва доступного житла. Їх пропонуватимуть інвесторам, які зводитимуть соціальне житло (вартість метра квадратного має відповідати державним будівельним нормам – 4290 гривень). Зарезервовані ділянки мають бути внесені до генпланів населених пунктів області.

Новости RSS   Просмотров(1785)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Хмельницкий и Ровно требуют отставки Бродского
Хмельницкий и Ровно требуют отставки Бродского 24 ноября 2010

Злостный неплательщик налогов и раздражитель украинских предпринимателей Михаил Бродский от этой новости может вздохнуть с облегчением.

Просмотров (1061)
На Ривненщине на выборах главы сельсовета победил поп
На Ривненщине на выборах главы сельсовета победил поп 5 ноября 2010

В селе Пески Костопольского района на Ривненщине громада избрала сельским головой священнослужителя.

Просмотров (1683)
Міськрада Рівного пропонує підприємцям взяти участь в конкурсі
Міськрада Рівного пропонує підприємцям взяти участь в конкурсі 1 ноября 2010

Міськрада Рівного пропонує підприємцям взяти участь в конкурсі впроваджених енергоефективних проектів та технологій серед підприємств, установ, організацій "ТОП-100. Енергоефективність".

Просмотров (1854)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)