НОВОСТИ

Завдяки камерам відеоспостереження на Рівненщині розкрили 12 злочинів

24 ноября 2010 16:07 | Новости

 Згодом кошти на встановлення камер відеоспостереження виділили районна влада Гощі, Корця та Здолбунова, а у Дубно для профілактики та виявлення правопорушень і злочинів у громадських місцях облаштували шість техзасобів. Зображення із камер виведено безпосередньо на пульт чергових частин міськрайвідділів УМВС.

Як повідомив начальник управління громадської безпеки УМВС України в Рівненській області Володимир Гриняк, за допомогою камер відеоспостереження із початку року працівники міськрайвідділів УМВС розкрили на території Рівненщини 12 злочинів загально-кримінальної спрямованості, а саме: крадіжку особистого майна громадян, п’ять фактів нанесення тілесних ушкоджень, два хуліганства, три злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Також міліції вдалося встановити особу, яка зникла з місця скоєння ДТП. А от на 68 осіб — порушників адміністративного законодавства — склали протоколи за дрібну крадіжку, незаконне зберігання наркотиків в невеликих розмірах, дрібне хуліганство, а найбільше — 49 — за розпивання спиртних напоїв в громадських місцях.

На сьогодні триває робота щодо вирішення питання про виділення коштів в рамках Комплексних програм профілактики злочинності на території райцентрів Рівненської області з метою закупівлі необхідної кількості обладнання, яке потрібно встановити в найбільш криміногенних місцях населених пунктів всіх районних центрів області. До того ж для належного забезпечення впровадження єдиного комплексу відеоспостереження громадських місць, вулиць, місць з найбільш ускладненою обстановкою необхідно у Рівному додатково встановити 93 камери відеоспостереження, а у райцентрах — 64.

Новости RSS   Просмотров(2120)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Рівненщині при школах установ виконання покарань працюють 57 учителів
На Рівненщині при школах установ виконання покарань працюють 57 учителів 6 октября 2010

Учитися ніколи не пізно – і це особливо приємно усвідомлювати, коли за шкільними партами сидять дорослі чоловіки, за плечима яких важкий тягар гріхів за скоєні злочини.

Просмотров (2197)
Ровенскую милицию возглавил Алексей Лозян
Ровенскую милицию возглавил Алексей Лозян 24 августа 2010

Предыдущий руководитель милиции города вышел на пенсию.

Просмотров (1711) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)