НОВОСТИ

На Рівненщині при школах установ виконання покарань працюють 57 учителів

6 октября 2010 16:30 | Новости

 Навернути на правильну дорогу, стимулювати до подальшого розвитку, формувати позитивні зміни в свідомості цих людей – таке важке та вкрай важливе завдання лежить на вчителях навчальних закладів установ виконання покарань управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Рівненській області. Своєю непосильною працею вони дбайливо сіють у душах цих знедолених людей зерна знань, аби вони дали свої паростки на користь засудженим та на користь всьому суспільству.

Як би прикро нам не було, та до установ потрапляють люди, які не лише не мають повної середньої освіти, а й ті, які взагалі не вміють писати та читати. Так склалося їх життя і ми не можемо їх за це корити – ми маємо таким людям допомогти. Тому кримінально-виконавча система дає цим людям шанс переосмислити своє життя, почати його з нового аркуша – з освіти. На сьогоднішній день при установах виконання покарань у Рівненській області працюють 6 загальноосвітніх навчальних закладів, 3 професійно-технічних навчальних центри та одне професійно-технічне училище. Загальноосвітнім навчанням охоплено 521 засуджений – це 81% засуджених з тих, які не мають повної загальної середньої освіти. За підсумками минулого навчального 2009/2010 року 173 особи отримали документи про освіту, в тому числі 36 свідоцтв про освіту і 137 атестатів. Обов’язок навчити та допомогти здобути освіту покладено на 57 вчителів, які працюють у школах при установах області. 210 учнів здобувають у професійно-технічних навчальних закладах спеціальність за 14 ліцензованими професіями. Допомогти здобути свою першу професію їм допомагають 10 викладачів та 21 майстер виробничого навчання.

Керівництво управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Рівненській області щиросердно вітає всіх працівників освіти країни з їх професійним святом. Ми схиляємо голови перед вашою мудрістю, самовіддачею, сумлінністю. Велика дяка та шана вам за благородну та важку справу – завдяки вам молодь виховується на істинних зразках патріотизму, поваги та любові до рідної держави. Бажаємо вам, шановні педагоги, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували радість та затишок. Дай Бог вам багато світлих днів та щасливих років.

Про це повідомила Вікторія Чуб’юк, психолог управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Рівненській області.

Новости RSS   Просмотров(2197)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У рівненській школі №8 готуватимуть майбутніх “акул пера”
У рівненській школі №8 готуватимуть майбутніх “акул пера” 6 октября 2010

Новий навчальний рік розпочався у вівторок у міській міжшкільній секції “Журналістика”, яка діє на базі рівненської загальноосвітньої школи №8 під егідою Малої академії наук (МАН) учнівської молоді.

Просмотров (2460)
Водопостачальникам урвався терпець
Водопостачальникам урвався терпець 20 сентября 2010

Ні туди і ні сюди тепер найбільшим боржникам Рівнеоблводоканалу. Підприємство взялося за них твердою рукою і за несплату позбавляє води. Та ще й у доволі радикальний спосіб.

Просмотров (1555) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Ровенскую милицию возглавил Алексей Лозян
Ровенскую милицию возглавил Алексей Лозян 24 августа 2010

Предыдущий руководитель милиции города вышел на пенсию.

Просмотров (1711) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)