НОВОСТИ

У Рівному відкрили консультаційний центр для інвалідів

6 октября 2010 16:26 | Новости

 «Вже кілька днів інваліди, які шукають роботу, приходять до нас. Ми надаємо консультації для молодих людей з обмеженими фізичними можливостями, щоб вони могли реалізувати себе у житті. Свої професійні здібності та інформацію, яка може бути корисною при працевлаштуванні, люди зазначають у спеціальній анкеті. У свою чергу, знаючи проблему кожного з них, ми підказуємо де і як її можна вирішити, адже у місті працює ряд громадських організацій, які окремо займаються не лише працевлаштуванням, а й надають юридичну та психологічну підтримку при потребі. Люди з обмеженими можливостями можуть обрати професію, навчальний заклад, навчитися правильно шукати роботу та пропонувати свої послуги на ринку праці. Більшість інвалідів шукають роботу в офісі, що потребує від роботодавців створення спеціальних умов, - зазначила Наталя Савенко. - Натомість роботодавці для людей із особливими потребами пропонують вакантні місця на посаді бухгалтера або ж прибиральниці».

ZAXID.NET

Новости RSS   Просмотров(1870)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Рівному хочуть створити музей Духовності Волинського краю
У Рівному хочуть створити музей Духовності Волинського краю 13 августа 2010

Новий музей має з’явитися найближчим часом у Рівному. Ідея його створення належить членам Рівненської міжцерковної ради.

Просмотров (1738)
На Рівненщині відкриють тато-школу
На Рівненщині відкриють тато-школу 1 июня 2010

Основна мета таких шкіл - допомогти чоловікові усвідомити важливість батька в житті дитини та підготувати його до її появи.

Просмотров (1737)
На Рівненщині створили Комітет національного порятунку
На Рівненщині створили Комітет національного порятунку 30 апреля 2010

Понад 30 голів обласних партійних і громадських організацій поставили свої підписи та печатки під спільною заявою про створення Комітету національного порятунку.

Просмотров (1536)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)