НОВОСТИ

У рівненській школі №8 готуватимуть майбутніх “акул пера”

6 октября 2010 16:24 | Новости

 Секція працює менше року, проте її вихованці встигли відзначитись на багатьох конкурсах для обдарованих. Перевагою участі в секції (окрім безкоштовності) є поєднання теоретичної підготовки (участь у МАН — це насамперед написання наукової роботи) з практичними навичками. Адже міжшкільна секція “Журналістика” тісно співпрацює з Видавничим домом “ОГО”, відтак старшокласники мають змогу спілкуватись із журналістами-практиками, публікуватись у ЗМІ.

— Новинкою нинішнього навчального року стане вивчення основ радіожурналістики, а також підготовка до запуску онлайн-видання, — розповідає керівник міжшкільної секції “Журналістика”, викладач Національного університету “Острозька академія” Вікторія Назарук. — Цьогоріч до нас прийшло чимало учнів 9-10 класів, і це позитив: діти матимуть змогу займатись упродовж двох-трьох років, відтак — отримати справді ґрунтовну підготовку.

Батьків багатьох старшокласників МАН приваблює тим, що дитина отримує перспективу скористатись пільгами при вступі до вищих навчальних закладів, які надаються призерам конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт. До того ж, 30 вересня Мала академія наук удостоїлась окремого президентського указу — установа отримала статус Національного центру та обіцянку всілякого сприяння з боку влади.

За додатковою інформацією щодо участі в секції можна звертатись до ЗОШ №8 м.Рівне. Тел. 64-12-57. E-mail: nvm86ster@gmail.com.

Новости RSS   Просмотров(2459)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Рівненщині відкриють тато-школу
На Рівненщині відкриють тато-школу 1 июня 2010

Основна мета таких шкіл - допомогти чоловікові усвідомити важливість батька в житті дитини та підготувати його до її появи.

Просмотров (1737)
Мешканці Рівного визначать найкращі навчальні заклади
Мешканці Рівного визначать найкращі навчальні заклади 9 апреля 2010

Управління освіти Рівненського міськвиконкому розповсюдило серед городян анкети.

Просмотров (964)
Ревізори перевірили ЖКП на порушення і знайшли 295 тисяч
Ревізори перевірили ЖКП на порушення і знайшли 295 тисяч 14 октября 2009

Ревізори КРВ у м.Рівному провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності житлово-комунального підприємства «Покровське» і виявили там фінансових порушень на 295 тисяч

Просмотров (920)
Вернутся к разделу: Ровненские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)